KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191306
nr 1219 1306
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Oljemålning, Blommor i vas, signerad. Olja på pannå, 45x36
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:38:52
26/11 17:24:41
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman